Znalazłam w swoich zapasach wełnianą włóczke. Zaplanowałam zrobić z niej inny sweter ale w Internecie znalazłam ciekawy i prosty projekt który zamierzam robić w wolnej chwili.
Nawet gdybym zrobiła jeden lub dwa kwadraty dziennie to za miesiąc sweterek powinien być gotowy.
Wybrałam szydełko nr 4 ponieważ wydaje się ono być szydełkiem ktore da fajny efekt a nie zrobi za dużych dziur w sweterku. I tak dzis zrobiłam już jeden kwadrat a zaraz zamierzam zrobić kolejny :)
sobota, 17 lutego 2018
Wiosenny sweterek
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
-
Błękity królują. Już to chyba pisałam, le przyznam że u znajomych rodzą się same chłopaki. Ten kocyk wykonałam według wzoru z Pinterest. Je...
-
Koleżanka zapytała mnie czy dałabym rade zrobić jej podkładki na stół. Oczywiście że tak odpowiedziałam i przystąpiłyśmy do działania. Zamów...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz